На головну
У Дрогобичі чоловіка оштрафовано на 10 тис. грн за крадіжку кави
Google Новини Східниця Дрогобиччина 25 червня 2026, 20:47 1 перегляди 1 хв читання

У Дрогобичі чоловіка оштрафовано на 10 тис. грн за крадіжку кави

Дрогобицький міськрайонний суд оштрафував чоловіка, обвинувативши в дрібному викраденні товарів з магазину. Інцидент стався 25 квітня 2026 року в магазині «Аврора» на вулиці Лесі Українки у Дрогобичі. Чоловіка звинувачено у крадіжці кави «Кава зі Львова вишня в шоколаді» (150 г) та трьох упаковок «Кава зі Львова Еспресо» (160 г) на загальну суму 538,33 грн. Чоловік визнав свою вину, і суд кваліфікував дії за ч.4 ст.51 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Суд призначив штраф у 10 200 грн, а також стягнув 665,60 грн судового збору. Постанову можна оскаржити до Львівського апеляційного суду протягом десяти днів. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також