На головну
Представники Дрогобича взяли участь у заході з ментального здоров’я
Міськрада Дрогобиччина 26 червня 2026, 06:32 4 перегляди 1 хв читання

Представники Дрогобича взяли участь у заході з ментального здоров’я

У Самборі відбувся День спільнодії у межах програми ментального здоров’я «Ти як?». Захід мав на меті обмін досвідом у сфері збереження психічного здоров’я. Від Дрогобицької громади участь взяли Олена Бичков’як та Ірина Солопатич. Учасники обговорили підходи до підтримки мешканців, відвідали ключові простори в Самборі. Для Дрогобича такі заходи — можливість вдосконалити систему підтримки жителів. У Дрогобичі діє Центр життєстійкості на вул. Ярослава Осмомисла, 10. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також