На головну
Дрогобич уклав меморандум із санаторієм для ветеранів
Міськрада Дрогобиччина 26 червня 2026, 10:37 3 перегляди 1 хв читання

Дрогобич уклав меморандум із санаторієм для ветеранів

Дрогобицька громада уклала меморандум про співпрацю з санаторієм «Прикордонник-Немирів» для лікування ветеранів. Санаторій надаватиме безкоштовну реабілітацію ветеранам, постраждалим під час війни. Співпраця ініційована ГО «Ветерани Галичини». До Дрогобича прибули начальник санаторію Богдан Скиба і генерал-майор Сергій Мул для підписання угоди. Міський голова Тарас Кучма прийняв делегацію та наголосив на важливості об'єднання зусиль у реабілітації ветеранів. Санаторій відомий цілющою сірководневою водою для лікування шкірних захворювань. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також