На головну
У Дрогобичі відбулася церемонія випускного наукового ліцею
Дрогобицька РДА Дрогобиччина 26 червня 2026, 17:07 2 перегляди 1 хв читання

У Дрогобичі відбулася церемонія випускного наукового ліцею

26 червня у музично-драматичному театрі ім. Юрія Дрогобича пройшла урочиста церемонія випускного КЗ ЛОР “Обласний науковий ліцей”. Захід розпочався з Гімну України, Гімну ліцею та молитви під супроводом отця Івана Паньківа. На заході був присутній заступник голови Дрогобицької РВА Ярослав Пецюх. Він побажав випускникам успіхів і відзначив професіоналізм керівництва ліцею. Шість випускників здобули по 200 балів з одного з предметів на НМТ, а Михайло Роман — 200 балів з математики та фізики. 31 учень став переможцем обласного етапу конкурсу-захисту МАН. Дрогобич #Дрогобиччина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Дрогобиччина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також