На головну
Собака врятована з каналізаційного колодязя в Дрогобичі
ДСНС Стрийщина 27 червня 2026, 08:21 2 перегляди 1 хв читання

Собака врятована з каналізаційного колодязя в Дрогобичі

27 червня о 09:05 у Дрогобичі рятувальники отримали повідомлення про собаку, що впала в каналізаційний колодязь. Тварина опинилася в пастці, викликавши хвилювання у власниці. Рятувальники обережно витягнули собаку на поверхню. У результаті чотирилапий не постраждав. Стрий #Стрийщина #Новини #ПоСуті

📢 Не пропускай новини Стрийщина

Підпишись — і будь у курсі першим

Читайте також